PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836792}
5,6 3 427
ocen
5,6 10 1 3427
Dodaj do ulubionych
powrót do forum filmu Dodaj do ulubionych

Tak jak w tytule. Polecam (jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił) obejrzeć film "Gra" z 1997 roku, a później ten film. Widać, że pomysł jest zdarty z w/w produkcji.

ocenił(a) film na 7
Martyna972

Radzę oznaczyć wątek jako spoiler. Ktoś,kto oglądał Grę zepsuje sobie zakończenie ''Follow Me''. Mnie zakończenie zaskoczyło i od razu skojarzyłem z Grą ale gdybym przeczytał ten komentarz wcześniej,zepsułbym sobie cały seans

ocenił(a) film na 6
Czesiaruda

i tak było delikatny spoiler był ...

Martyna972

No jaka franca!!! Jak można w tytule napisać koniec filmu!Laska następnym razem jak bedziesz chciała napisać swoją opinie o folmie to się powstrzymaj.Nikt nie jest jej ciekawy!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Martyna972

Twój komentarz totalnie niszczy oglądanie filmu. To dokładnie tak, jakbyś napisała jak się kończy. Po co to?

ocenił(a) film na 6
Martyna972

Od razu miałem to samo skojarzenie. Pomysł zerżnięty jak nic z filmu "Gra".

Martyna972

Nie porównuj klasyka "gra" z tą kupą.

ocenił(a) film na 8
Martyna972

Ty tak specjalnie machnęłaś mega spoiler w temacie ?

ocenił(a) film na 5
Martyna972

dziękuję ZEPSUŁAŚ MI FILM.

girl_blue

Martyna lepiej usuń konto na filmwebie to wiecej przypadkiem nie popsujesz ludziom filmów, nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Martyna972


Sam tytuł Twojego postu zdradza zakończenie... Wcześniej oglądałam Grę i wiedziałam jak to się skończy. :(

ocenił(a) film na 4
Martyna972

Japjerdole. Największy spoiler jaki czytałem na tym portalu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones