PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836792}
5,6 3 427
ocen
5,6 10 1 3427
Dodaj do ulubionych
powrót do forum filmu Dodaj do ulubionych

Oklepany motyw...

ocenił(a) film na 3

Ostatnio mamy wysyp dokładnie takich samych filmów,
z dokładnie takim samym zakończeniem o escape roomach.
Prawdopodobnie gdyby ten film, był moim pierwszym
o tej tematyce, dałbym wyższą ocenę.
Jedno co trzeba przyznać, to że film ogląda się dobrze,
a samo miejsce escape roomu przypomina scenerię z serii "Piła".

ocenił(a) film na 7
Richard_fit

to po co oglądasz takie filmy skoro motyw Cię znudził lol, jeszcze piszesz , że film ogląda się dobrze, a oceniłeś na 3 xD

ocenił(a) film na 3
Krajsa

To tak jak z nową płytą znanego zespołu. Mogą nagrać nowy album, ale jeśli będzie oparty na starych schematach to chociaż dobrze się będzie go słuchać to nie będzie niczym nowym i szybko się znudzi.
Tak samo jest w przypadku tego filmu, dobrze się ogląda, ale widać oklepane schematy co szybko wpływa na odbiór tego filmu.

Richard_fit

To jakie polecasz lepsze w tej tematyce? ;)

ocenił(a) film na 3
_ewel_

Tyle horrorów ostatnio oglądałem, że nie pamiętam xD
Polecam za to serial Ash vs Evil Dead - świetna komedia, i nową wersje Martwego Zła, też super.

Richard_fit

co ty nie powiesz podaj choc jeden tytul o takiej tematyce z takim twistem

arek2010

SPOILER!!!

Mnie od połowy ten film kojarzyl się z Grą z Michaelem Douglasem i nie zaskoczyłem się kiedy końcówka okazała się identyczna. Reszta połączenie Escape Room z Hostel.

Macinsk

szkoda ze autor nie podal choc jednego tytulu a twierdzi ze duzo jest o tej tematyce z takim zakonczeniem a o to chodzi ze o tej tematyce jest pare filmow jednak nie z takim zakonczeniem, za to z podobnym zakonczeniem czyli tzw twistem jest calkiem sporo filmow ale o zupelnie innej fabule

Richard_fit

Nie oklepany bo wszystko okazało się fikcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones